Anna Godzisz jest z wykształcenia politologiem. Od ponad 15 lat zajmuje się budowaniem wizerunku i reputacji osób, instytucji, firm i marek. Jako rzeczniczka prasowa Ministra Kultury wdrażała strategię promocji kultury i dziedzictwa narodowego w środkach masowego przekazu. Pełniła również funkcję rzeczniczki prasowej i szefowej działu PR Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Doświadczenie agencyjne zdobywała w Bell Pottinger Sans Frontieres oraz Values Grupa Firm Doradczych. Od 2012 roku jest partnerem zarządzającym w agencji ROOTS. Prywatnie mama Leona i miłośniczka podróży kulinarnych.

Gabriela Żółtaniecka, absolwentka socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów MBA (zarządzanie i marketing). Posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu strategii komunikacji, budowania wizerunku marki i marketingu produktów wrażliwych. W latach 2005-2008 redaktor naczelny polskiej edycji magazynu dyrektorów marketingu „CMO Chief Marketing Officer”. Wcześniej pracowała jako doradca zarządów ds. marketingu i dyrektor marketingu serwisów internetowych i wydawnictw, między innymi w IDG Poland SA, GoldenLine.pl, CXO Media, P.W. Rzeczpospolita SA. Od 2012 roku jest partnerem strategicznym w agencji ROOTS. W czasie wolnym słucha muzyki klasycznej i gra w golfa.

Anna Rogowiecka, absolwentka psychologii społecznej SWPS, od 15 lat zajmuje się rozwijaniem biznesu oraz budowaniem wizerunku firm, dla których pracuje. Do założycielek ROOTS dołączyła we wrześniu 2017 roku jako business development partner. Wcześniej zdobywała doświadczenie w agencjach Public Relations, eventowych oraz reklamowych. W latach 2003-2011 pracowała w Event PR, gdzie przez 8 lat dbała o dział new business, a także realizowała wydarzenia specjalne. Następnie pracowała w agencjach Prowokator, After Hours, a od 2013 roku w agencji marketingu zintegrowanego Plej. Najpierw jako business development, następnie marketing & PR director. Prywatnie mama Poli i Adama, była tancerka, a obecnie sędzia tańca sportowego, fanka kryminałów i kolekcjonerka magnesów.